Teated

Vastavalt Kambja Vallavalitsuse korraldusele nr 1767 on valla raamatukogud kuni 01.05.2020 kodanikele suletud.

Ajakirju Eesti Loodus, Eesti Mets, Horisont, Gorizontõ Estonii saab tasuta alla laadida veebilehelt www.loodusajakiri.ee. Täiendavate võimalustega saab tutvuda ka järgneval lehel: www.kul.ee/et/kultuurist-saab-osa-ka-koduseinte-vahel.

Tallinna Keskraamatukogu laenutab e-raamatuid kõigile Eesti elanikele.

Raamatukogu uus aadress on Papli 5, Tõrvandi. Asume päästeseltsi majas II korrusel.

Raamatukogus on Tõrvandi lasteaia Sipelgate rühma kunstitööde näitus.

Väljakutse 2020 Tartu maakonna lugejatele!

Algab kümme kuud vältav lugemise väljakutse "Lugemine ühendab: lugemissild Tartumaalt Põhjamaadesse", mille raames loeme põhjamaade kirjandust. Osalema on oodatud nii lapsed kui ka täiskasvanud! Täpsem info raamatukogust.

Kontakt:

Papli 5, Tõrvandi alevik
Kambja vald
Tartumaa

Telefon: 735 0373

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Asukoha kaart